Referencie

Martin a Maria

Ďakujeme ešte raz za všetko!

Hotel Hilton

Ďakujeme krásne za super zábavu ktorú nám DJ Sten vytvoril na našej svadbe v ho-tel Hilton. Nasvietenie sály bolo úžasné a úplne to vytvorilo nádhernú atmosféru. Svadbu sme mali Anglicko-Slovensku a zabavili sa všetci….mladí, starí, Angličania, Slováci a Češi. Pesničky aj na želanie a bez problémov vyhovel všetkému. Hral tak úžasne že som neodolala ani s vyvrtnutým členkom a proste som musela na parket. Ďakujeme ešte raz za všetko

Martin a Maria
Julka a Maťo

Pre nás, našich rodičov a priateľov to bol ten najkrajší deň v živote!

Pension Sivec

Pre nás, našich rodičov a priateľov to bol ten najkrajší deň v živote ..aj vďaka tebe, ďakujeme Stanko za skvelú zábavu .. ochotu .. porozumenie, úprimnosť a flexibilitu. Pre nás si nie len perfektný DJ ale aj super človek .. ľudsky prístup a ochota sa dnes už málokedy vidia. Jedno veľké ďakujeme za všetko .. perfektná zábava ..samé pozitívne ohlasy aj od hostí. Určite budem odporúčať ďalej! skvelý DJ STEN

Julka a Maťo
Daniela a Sebastián

K hocijakej príležitosti odporúčam, na akúkoľvek akciu!

Hotel Roca

Keď som hľadal na svadbu DJ, tak som skúsil google a hneď prvý na koho ma to naviedlo bol Sten. Oslovil som ho a po niekoľkých konzultáciách a pohovoroch sme mali najlepšiu zábavu akú sme si len mohli priať až do samého rána. Odporúčam všetkým tohto mladého pána, lebo vie o čom to je a zopakoval by som si ešte raz takúto akciu. Ľudia na svadbe mali iba dobré ohlasy, čoho si tiež vážim a do budúcna k hocijakej príležitosti odporúčam na akúkoľvek akciu. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme za spríjemnenie nášho dňa.

Daniela a Sebastián
Zuzka a Pierre

DJ STEN sa staral o zábavu na našej slovensko-francúzskej svadbe a dal to na jednotku!

Kantina Precise

DJ Sten sa staral o zábavu na našej slovensko-francúzskej svadbe a dal to na jednotku s hviezdičkou. Zabavili sa hostia všetkých vekových kategórií a všetkých národností. Ja sama som si niekoľkokrát za večer vravela, sakriš tak dobre hraje a ja tu musím riešiť iné povinnosti. Vrele odporúčam!

Zuzka a Pierre
Stanislava a Colson

Hudba bola perfektná všetci sa bavili!

Kaštiel Lučivná

Najlepší DJ akého som spoznala. Keďže to bola francúzsko-slovenská svadba bolo náročne si nájsť niekoho kto sa vie prispôsobiť a nehrať iba Helenku Vondráčkovú. Hudba bola perfektná všetci sa bavili. Veľmi sa mi páčilo, že aj keď niekto za nim prišiel a vypýtal si pesničku nemal s tým žiaden problém, zahral všetko čo nám na očiach videl.
Odporúčam ho všetkými desiatimi. Tisíc bodov ma u nás!

Stanislava a Colson
Miška a Attila

Veľké, ale naozaj veľké ďakujem DJ Stenovi!

Hotel Centrum

Veľké, ale naozaj veľké ďakujem DJ Stenovi, ktorý sa postaral o perfektnú zábavu na našej svadbe 20.10.2018. Všetci sa neskutočne zabávali od samého začiatku a to aj vďaka tomuto DJovi. ..Bol super.. Musíme tiež vyzdvihnúť osvetlenie miestnosti, ktoré urobilo svoje čaro.. Taktiež ochota zahrať pesničky na želanie, ktoré si hostia vy-žiadali.. Určite budeme v budúcnosti len odporúčať a DJ Stenovi prajeme len spokojných zákazníkov, čo určite bude mať. Ešte raz ĎAKUJEME!

Miška a Attila
Saška a Jozef

Skvelý DJ ktorý vytvoril výbornú atmosféru!

Hotel Yasmin

Skvelý DJ ktorý vytvoril výbornú atmosféru na našej svadbe! Určite odporúčame.

Saška a Jozef
Janka a Rišo

Vynikajúci DJ na našej svadbe!

Hotel Maratón

Vynikajúci DJ na našej svadbe – môžem len odporúčiť!

Janka a Rišo
Uyen a Trung

TOP DJ!!!

Spoločenský pavilón

Maximalna spokojnost, TOP DJ !!!

Uyen a Trung
Martinka a Dominik

Všetci sa skvelo bavili a ani jeden zadok neostal sedieť!

Najlepší DJ, akého sme si mohli vôbec na svadbu želať. Splnil nielen naše očakávania, rodina, ale aj naši kamoši boli nadšení. Všetci sa skvelo bavili a ani jeden zadok neostal sedieť, a to je čo povedať. K nám sa nedostalo nič iné, iba samá chvála. Osvetlenie, výber skladieb, ochota, profesionalita, všetko bolo dokonalé. DJ STEN, patrí ti naše obrovské ĎAKUJEME!

Martinka a Dominik
Dagmar a Alexander

Pat hviezdičiek nestačí!!!

Hotel Hilton

Pat hviezdičiek nestačí!!! DJ Sten vytvoril na nasej svadbe absolútne dokonalú atmosféru a zabavil a roztancoval všetky vekové kategórie. aj po 14 hodinách svadbovania sme nevedeli opustiť tanečný parket. Cela predsvadobná príprava prebehla v príjemnom a priateľskom duchu, pán Stanko je veľmi sympaticky a pozitívny človek. Neni skutočne čo vytknúť, my aj naši hostia sme spokojní na 1000%! Všetkým doporučujem.

Dagmar a Alexander
Lucka

Chválili ho rodičia, aj učitelia!

GES Club

Najlepší DJ akého sme na stužkovej mohli mať, spokojní boli aj učitelia, rodičia, ale hlavne my. Myslím, že po toľkých chválach aj od rodičov a blízkych možeme odporučit všetkými 10timi!

Lucka
Martinka a Matúš

So službami a osvetlením sme boli nadmieru spokojní!

Hotel Dália

So službami a osvetlením sme boli nadmieru spokojní! Celej miestnosti to dodalo iskru a eleganciu. Ďakujeme ešte raz za účasť na našom najkrajšom dni!

Martinka a Matúš
Simona a Róbert

Výborný DJ, nemám čo vytknúť!

GES Club

Výborný DJ, nemám čo vytknúť, Mali sme ho na svadbe, zažili sme ho aj na súkromnej akcii a vždy bola super zábava. Vrelo odporúčam všetkým vekovým kategóriám.

Simona a Róbert
Ľubka a Milan

Tancovali aj tí, čo neradi tancujú!

Reštaurácia Skala

Vynikajúci DJ, skvelý človek. Premenil našu svadbu na úžasnú šou, kde sa všetci bavili, aj tí čo neradi tancujú

Ľubka a Milan
Dominika a Samuel

Všetci čo boli na svadbe pýtajú na teba kontakt!

So Stankom sa poznáme už dlhé roky. Odohral mne aj mojím spolužiakom stužkovú no teraz keď nadišiel čas mojej svadby a bavili sme sa s rodinou o hudbe ja som jednoducho zavelila že Stanko mi musí hrať aj na svadbe a ak nebude ani sa nevy-dám 😀 ale stalo sa a Stanko hral na svadbe.. hral do 4-tej rána, urobil takú zábavu že toto do smrti budú všetci spomínať aj so mnou dokopy, ja ako nevesta som mu iba povedala hraj všetko čo len dokážeš od detských pesničiek, ľudovky, cez oldies, rock, až po diskotekové nabúchané pecky. A teraz po novom čo k nemu pribudlo je nádherné osvetlenie mne až sánka spadla keď som vošla do sály. Strašne veľa veci by som tu vedela písať. Ešte musím napísať že Stanko je veľmi príjemný, komunikatívny, priateľsky a sympaticky či už ako kamarát alebo Dj.
P.S. všetci čo boli na svadbe pýtajú na teba kontakt! Ešte raz obrovské Ďakujemeee manželia Dominika a Samuel

Dominika a Samuel
Katka a Jakub

DJ STEN ešte sme nezažili, aby bol parket taký preplnený svadobčanmi!

Hotel Dália

Ďakujeme DJ Stenovi za skvelú párty na našej svadbe 18.08.2018 v hoteli Dália. Dodržal to, čo nám sľúbil a urobil tam poriadnu žúrku. Celý večer sa správnym výberom piesní staral o vynikajúcu zábavu. Pozitívne ohlasy na jeho prácu máme nielen my, mladomanželia, ale aj všetci hostia na svadbe. Ešte sme nezažili, aby bol parket taký preplnený svadobčanmi. Všetci sa spontánne zabávali a v niektorých momentoch v sále nikto nesedel za stolom. Mali sme z toho naozaj skvelý pocit. DJ Stena sme pred svadbou nepoznali, ale sme šťastní, že sme si ho napokon vybrali a hlavne vďaka nemu sa pre nás tento deň stal nezabudnuteľným. Novákovci

Katka a Jakub
Viki a Marek

TOP TOP TOP !!! úplne najviac človek, DJ a charakter.

Hotel Dam

TOP TOP TOP !!! úplne najviac človek, DJ a charakter. DJ STEN je jeden perfektný hudobník a vďaka nemu sme mali tú najlepšiu svadbu na svete. Urobil na svadbe perfektnú zábavu, od ľudí sme mali na neho len skvelé ohlasy, a najviac je že nevesta aj vďaka nemu tancovala takmer bez prestávky. Dobrý DJ na svadbe je veľkou časťou úspechu a preto je Sten jasná voľba ! Ďakujeme tisíííc kráát!

Viki a Marek
Veronika a Vlado

DJ STEN? Spokojnosť nad očakávania! Vrelo odporúčame!!!

KD Čaňa

Jeden perfektný dj a samozrejme aj človek. Vie spraviť tu najlepšiu atmosféru a vie potešiť každú jednu vekovú kategóriu. Spokojnosť nad očakávania :))) Vrelo odporúčame

Veronika a Vlado
Janka a Vojtech

Výborný a profesionálny prístup! Maximálna spokojnosť!

KD Kechnec

Služby Dj Sten-a sme využili na našej spoločnej svadbe. Výborný a profesionálny prístup, počúval naše požiadavky, ktoré splnil do bodky. Výberom hudby ihneď zaplnil tanečný parket. Boli sme maximálne spokojný a tohto Dj môžeme len a len vrelo odporučiť.

Janka a Vojtech
Zuzka a Michal

Skvelé osvetlenie, super zábava! Maximálna spokojnosť!

Hotel Košice

Profesionálny prístup, skvelé osvetlenie, super zábava. Využili sme jeho služby na oslave 50-tky ako aj na svadbe a vždy sme boli maximálne spokojní. Možeme len a len odporučiť.

Zuzka a Michal
Janka a Matúš

Priateľská atmosféra, splnené požiadavky. Ďakujeme!

Reštaurácia Gladiátor

Výborný pro-klientský prístup, počúval naše požiadavky, ktoré plne splnil. Svojim vystupovaním navodil počas eventu príjemnú priateľskú atmosféru. Vrelo odporúčam!

Janka a Matúš
Nikola a Roman

Ďakujeme za úžasnú atmosféru na svadbe!

Bokšov

Ďakujeme za úžasnú atmosféru na svadbe, skvelý prístup a zábavu do rána, nemohli sme si lepšie vybrať 😉 Veľké ďakujeme 🙂

Nikola a Roman
Anička a Kristián

Ďakujeme za super hudbu, super osvetlenie, super zábavu!

KD Michaľany

DJ STEN, ďakujeme za super hudbu, super osvetlenie, super zábavu… boli sme maximálne spokojný. Odporúčam.

Anička a Kristián
Ľubka a Šimon

DJ Sten je nepochybne ten najlepší. Ďakujeme!

Hotel Garden Šírava

Pri organizovaní osláv, svadieb a pod. je jeden z najdôležitejších elementov výber toho najlepšieho DJ. A DJ Sten je nepochybne ten najlepší. Vie rozprúdiť veľkú zábavu a prispôsobiť sa všetkým generáciam naraz. Ešte raz veľké Ďakujeme. L&S

Ľubka a Šimon
Ivanka a Martin

Skvelá prácu a profesionálny prístup z jeho strany.

Hotel Dália

V prvom rade by som sa chcela poďakovať DJ Stenovi za skvelú prácu a profesionálný prístup z jeho strany. Svojím skvelým a zodpovedným prístupom vytvoril úžasnú atmosféru na svadbe a roztancoval všetkých hostí. Mali sme obrovské šťastie, že sme na základe referencíí na internete natrafili práve na tohto DJ. Dodržal všetko na čom sme sa dohodli. Takže kto chce skvelú zábavu a nechce mať starosti nech osloví DJ Stena. Ešte raz veľmi ďakujeme a dúfame, že sa ešte niekedy stretneme na nejakej akcii.

Ivanka a Martin
Gabika a Štefan

Dokázal udržať hostí a zábavu na parkete počas celej svadby.

RZ Zlatá Idka

Vybrali sme si DJ STENA na našu svadbu a lepšie rozhodnutie sme ani nemohli spraviť 🙂 komunikácia bez problémov, vyhovel všetkým našim požiadavkám a poradil ak sme to potrebovali. Milé príjemné vystupovanie a ochota v každom smere. Dokázal udržať hostí a zábavu na parkete počas celej svadby a to aj pre všetky generácie naraz. Ešte raz veľmi pekne ĎAKUJEME, že sa Ti podarilo urobiť náš najkrajší deň v živote ešte krajším. 100% ODPORÚČAME

Gabika a Štefan
Petra a Tomáš

DJ STEN, flexibilný a perfektný DJ! Ďakujeme!

Hotel Bankov

DJ STENa sme oslovili doslova 24 hodín pred svadbou. Hravo a s úsmevom zabezpečil a splnil všetky naše priania a požiadavky na 100%. Aj vďaka nemu sa stala naša svadba tým najkrajším dňom v našich životoch. Od interného i externého osvetlenia, cez dokonalé ozvučenie sa postaral aj o veľmi príjemnú atmosféru. Flexibilitou, ochotou a radami nám spríjemnil celú slávnosť. Kvalita a profesionalita na veľmi vysokej úrovni, srdečne ďakujeme!

Petra a Tomáš
Veronika a Peter

Perfektný DJ, dokonalé osvetlenie sály. Svadba až do rána!

Hotel Košice

Jednoducho perfektný DJ. Disponuje širokým repertoárom skladieb, ktorú vie selektovať presne podľa požiadaviek. Vyzdvihol by som tak isto hrania na želanie, ktoré mnoho DJ odmieta robiť, lebo už majú svoj prednastavený playlist. Aby toho nebolo málo, vie dokonale vysvietiť svadobnú sálu, ktorá sa zrazu stane úplne iným a nezabudnuteľným miestom. Občasné hovorené vstupy medzi skladbami sú akousi čerešničkou na torte.

Veronika a Peter
Veronika a Miro

DJ STEN = skvelá voľba.

KD Šebastovce

Profesionálny prístup k svojej práci vo fáze príprav aj priamo na svadbe. DJ STEN aktívne komunikoval s nami (mladomanželmi), s hosťami, hral skladby na želanie, jeho hovorené vstupy vôbec neprekážali, aktívne sledoval náladu na parkete a tomu aj prispôsoboval playlist. Použitím profesionálneho ozvučenia a osvetlenia bola zábava aj vďaka nemu dokonalá. Nebol časovo obmedzený a hral nám do skorého rána aj skladby, ktoré sa bežne na svadbách nehrajú. DJ STEN, aj vďaka Tebe bola naša svadba nezabudnuteľná, ĎAKUJEME!

Veronika a Miro
Ján a Martina

Rozhodli sme sa pre Dj-a a musím povedať, že to bolo výborné rozhodnutie.

SOŠ mladosť Prešov

Ženích sa dlho, spolu s nevestou, rozhodoval, či na svadbu Dj-a alebo kapelu. Nakoniec sa rozhodli pre Dj-a a musím povedať, že to bolo výborné rozhodnutie. Predovšetkým pri výbere DJ Stena, ktorý pripravil zábavu pre všetkých. Bavili sa najmladší ale tiež najstarší, atmosféra bola výborná. Pauzy, kedy je čas na oddych a kedy zase na tancovanie boli šité na mieru. Je vidno, že Dj má skúsenosti a vie, ako pripraviť tú správnu zábavu, preto musím povedať len jedno – určite ho odporúčam na akúkoľvek rodinnú udalosť a SVADBU, kde chcete mať postarané o zábavu.

Ján a Martina
Adelka a Paľo

Ak ste si ešte nenašli DJ pre svoj veľký deň D, tak ho určite kontaktujte.

KD Slanec

Pri hľadaní DJ na našu svadbu mi kamarátka odporučila DJ Stena a neľutovali sme. Stretli sme sa s ním osobne v priestoroch kde sme plánovali svadbu, povedali si čo a ako, a potom sme komunikovali už len cez messenger. Dohodli sme si základné tance a ostatné sme nechali na jeho profesionalitu a skúsenosti. A aj napriek tomu, že sme nemali naplánované detaily a niektoré veci sa riešili za chodu, tak celá svadobná zábava dopadla nad očakávania. Všetci sa zabávali, trsala aj 80 ročná babka a DJ hral aj pre posledných dvoch tanečníkov na parkete po 3 hodine ráno. Fakt odporúčam. Mladý, milý, komunikatívny, prispôsobivý, ochotný, vie čo a ako s tancujúcim davom.
Ak ste si ešte nenašli DJ pre svoj veľký deň D, tak ho určite kontaktujte.

Adelka a Paľo
Nikola a Patrik

DJ Sten dokázal vytiahol ľudí na parket. Odprúčame!

Hotel Centrum

V prvom rade by sme sa chceli poďakovať za vytvorenie úžasnej atmosféry na našej svadbe,kde DJ Sten mal naozaj neľahkú úlohu, nakoľko svadobčania boli z polovice rómskeho pôvodu, všetci sme si to skvele užili, všetky naše požiadavky splnené, dokázal vytiahnuť ľudí na parket a zabaviť ich až do rána bieleho. Odporúčame!

Nikola a Patrik
Petra a Radoslav

Skvelý a priateľský prístup. Ďakujeme!

Hotel Ambasador

Skvelý DJ, ktorému ďakujeme za to, že nám zahral na svadbe. Skvelý a priateľský prístup, prispôsobí sa všetkým vekovým kategóriám, zahraje pesničky podľa vašich požiadaviek. Krásne osvietenie sály, príjemná zábava, spokojnosť 100% 🙂

Petra a Radoslav
Katka a Lukáš

Spoľahlivý, profesionálny DJ a vynikajúce svetelné efekty!

Hotel Ondava

S DJ Stenom sme mali možnosť spolupracovať viac krát. Za každým to bol hlavne spoľahlivý a profesionálny prístup od začiatku jednania, cez priebeh akcie, až po jej ukončenie. Vynikajúce svetelné efekty aj hudobný výber presne podľa želania a na mieru. Vysoko odporúčam 🙂

Katka a Lukáš
Janka a Ivan

Ďakujeme DJ STEN!

Hotel Centrum

DJ STEN urobil našu svadbu nezabudnuteľným zážitkom, na ktorý budeme ešte dlho spomínať. Nielen my ako novomanželia, ale aj svadobčania, ktorí nevedeli odísť z tanečného parketu. Ďakujeme DJ STEN.

Janka a Ivan
Johanka a Rado

Ďakujeme za skvelú hudbu a atmosféru!

Hotel Lesanka

Ďakujeme za skvelú hudbu a atmosféru na našej svadbe, boli sme maximálne spokojní. Pestrý repertoár so všetkými žánrami na svadbu, každý si príde na svoje, skladby na želanie kedykoľvek počas večera, priateľský prístup, pekné osvetlenie a doladenie atmosféry na parkete. Určite odporúčame.

Johanka a Rado
Majka a Dušan

100% profesionálny prístup, vykonaný so 120% nasadením.

Hotel Dália

Na základe e-mailového výberového konania sme si vybrali práve tohto DJ a urobili sme najlepšie ako sme mohli. 100% profesionálny prístup, vykonaný so 120% nasadením.
Výborne sa orientuje v hudobných žánroch, presne odhadne spoločnosť a momentálnu atmosféru tak aby bola zaručená vynikajúca hudobná a tanečná zábava.
URČITE ODPORÚČAM!

Majka a Dušan
Romana a Viktor

Skvelý DJ STEN! Hral nám na svadbe a vytvoril skvelú atmosféru.

KD Šebastovce

Skvelý DJ STEN! Hral nám na svadbe a vytvoril skvelú atmosféru. Vynikajúco mixoval hudbu pre všetky vekové kategórie. Taktiež pripravil osvetlenie celej sály a vyzeralo to perfektne. Odporúčam každému kto sa chce poriadne zabaviť na svojej oslave.

Romana a Viktor
Petra a Slavo

DJ STEN odviedol dobrú robotu!

Hotel Bankov

DJ STEN odviedol dobrú robotu. Oceňujem hlavne jeho prístup a volu dohodnúť koncept programu so zadávateľom. Takisto STEN ukázal cit pre vyber vhodného štýlu a skladieb podla atmosféry a reakcii ľudí počas večera. Určite odporúčam na akúkoľvek udalosť alebo večierok. Dik STEN 😉

Petra a Slavo
Danielka a Radovan

Ulahodil každej vekovej skupine. Zaujímal sa. Ďakujeme!

Hotel Lesanka

DJ Stena sme mali na našej svadbe a veľká spokojnosť. Všetci hostia sa bavili. Ulahodil každej vekovej skupine. Zaujímal sa. Môžme len odporúčať.

Danielka a Radovan
Mirka a Marko

DJ STEN je proste jednička!

KD Čaňa

Profesionálny prístup a skvelá hudba do rána.

Mirka a Marko
Bibiana a Roman

Ďakujeme za vytvorenie úžasnej atmosféry na našej svadbe.

Penzión Sant Nicolaus

Ďakujeme za vytvorenie úžasnej atmosféry na našej svadbe. Vďaka profesionálnemu prístupu, skvelej zábave je naša svadba jeden z najkrajších a nezabudnuteľných dní. DJ Sten vďaka svojej profesionalite vytvoril na svadbe, ktorá bola síce menšia obrovskú zábavu, kde sa zabavil a tancoval každý, a to aj takí, ktorí tanec veľmi radi nemajú. Okrem skvelých skladieb, ktoré nám púšťal do tanca dotvoril výzdobu sály krásnym osvetlením. DJ Sten je skvelý chalan, ktorý svojou profesionalitou vytvorí na každej oslave, svadbe perfektnú show. Vďaka super zábave bola naša svadba nezabudnuteľná a všetkým, ktorí budú potrebovať skvelého DJ odporúčame.

Bibiana a Roman
Eva

DJ STEN postavil zo stoličky aj takých, ktorí predtým neboli parketoví ``zametači``!

Hotel Košice

DJ STEN je jednoducho perfektný! Disponujete širokým repertoárom. Vďaka za ústretovosť čo sa týkalo výberu žánrov. Všetkým mojim hosťom sa páčil, najmä to, že hral aj na želanie, je to obrovské pozitívum ( predošlý DJ neboli nadšení keď sme niečo želali). Zabávali ste nás a zároveň ste s nami „žili“! Sledovali ste náladu a dokázali ste postaviť zo stoličky aj takých, ktorí predtým neboli parketoví „zametači“. Nezabudnuteľný zážitok a sviatok.
Určite aj nabudúce využijeme Vaše služby.

Eva
Igor

Vysoko profesionálne, žiadne pretlačenie svojej obľúbenej produkcie!

Hotel Plaza

DJ Stena som oslovil na odporučenie jeho kolegu, ktorý už nemal voľný termín na oslavu mojej 50-tky. Po počiatočnej nedôvere, či ulahodí mojej krvnej a vekovej skupine, nakoľko sa jedná o mladého človeka, som stratil zábrany po prvých vetách s nim. Vypýtal si žáner hudby, v ktorom by som chcel viesť celú oslavu, prípadne či mu viem dať aspoň niektoré moje nahrávky ktoré mam, aby si vedel zostaviť playlist. Na druhom stretnutí sme si dohodli podrobnosti o vedení celej akcie. Samotné vystupovanie DJ Stena, vysoko profesionálne, žiadne pretlačenie svojej obľúbenej produkcie. Prispôsobenie sa požiadavkám hostí na parkete, prípadne vekovej skupine na parkete. Zabavil svojim prístupom a pohotovými reakciami najmenších ale aj tých starších . Moja spokojnosť s DJ Stenom, PERFEKTNÁ. Vrelo odporúčam a určite do budúcna počítam s jeho službami. Prajem mu veľa úspechov.

Igor
Slávka

Najlepší DJ akého poznám zahraje všetko, vie robiť výbornú atmosféru.

KD Bukovec

Najlepší DJ akého poznám zahraje všetko, vie robiť výbornú atmosféru. Chodí k nám hrávať na silvestrovské zábavy, aj na fašiangové alebo katarinske a vždy sú s ním ľudia spokojní. Hral aj na svadbe mojej dcéry a boli s ním spokojní mladí aj starí. Kto si ho objedná nikdy nebude ľutovať a bude chcieť už iba jeho.

Slávka
Peter

Skvelý DJ! Super komunikácia na vysokej úrovni.

SPŠ Dopravná

Skvelý DJ! Super komunikácia na vysokej úrovni,všetky naše požiadavky,ktoré sme mali v predstavkách nám splnil úžasny DJ Sten. Vďaka nemu sme mali najlepšiu stužkovú na ktorú v živote nezabudneme. Veľmi profesionálny prístup počas celej stužkovej a hlavne super hudba až do rána. Ďakujeme za skvelý zážitok odporúčam každému.

Peter
Lukáš a Daniela

DJ STEN je ochotný poradiť a usmerniť, keďže má bohaté skúsenosti

Slamený Dom

S DJ Stenom sa poznáme roky, preto keď sme chystali s priateľkou svadbu, bol automaticky prvou voľbou. Komunikácia bola super, hneď na úvod sme si dohodli generálnu líniu a neskôr doladili detaily. STEN je ochotný poradiť a usmerniť, keďže má bohaté skúsenosti s hrávaním rôznych akcií. Nakoľko sa naša svadba odohrávala v priestore, ktorý nie je ozvučený ani osvetlený, DJ STEN kompletne zastrešil aj ozvučenie a osvetlenie vrátane obradu vo vonkajšom priestore. Určite odporúčam.

Lukáš a Daniela
Klaudia

150 ľudí sa zabávalo! Ešte raz ďakujem!

Riders Pub

DJ Sten je skvelý Dj, robil pre nás Vianočný večierok a všetkých 150 ľudí sa zabávalo, určite rada spoluprácu zopakujem. Vrele odporúčam ďalej! Ešte raz ďakujem!

Klaudia
Andrea

Najlepší DJ akého poznám!

Reštaurácia Skala

Najlepší DJ akého poznám, na všetky oslavy nám hraje jedine on. Zahrá akúkoľvek pesničku o akú požiadate. Je skromný, ľudský, jednoducho perfektný.

Andrea
Martin

Výborná spolupráca. Naozaj odporúčam!

ZŠ Hroncová 23

Výborná spolupráca. Ozvučenie a DJ STEN vždy podľa našich predstáv a požiadaviek. Naozaj odporúčam. 🙂

Martin

Navštívte

DJ STEN

Sledujte

DJ STEN